Хто такі Lions

 

В основу створення Lions Club International покладена ідея бізнес лідера з Чикаго Мелвіна Джонса. Він вважав, що місцеві ділові кола повинні розширити горизонти своєї діяльності від професійних інтересів до поліпшення життя в громадах і навколишнього світу в цілому.

Сьогодні нас 1,45 мільйона, більше, ніж у будь-якій іншій громадській асоціації світу.

Ми працюємо у 206 країнах світу, в лікарнях та медичних центрах, в регіонах, що постраждали від стихійного лиха, в школах і дитячих центрах, Lions виконують громадські роботи волонтерами, допомагаючи, надихаючи, плануючи і підтримуючи. Ми локальні, бо ми можемо служити унікальним потребам місцевих громад в яких ми живемо, і ми глобальні, бо ми можемо вирішувати проблеми, які виходять за рамки меж окремих держав і континентів.

Ми – це спільнота місцевих Клубів, які спілкуються під час особистіх зустріч. Ми це Ciber-клуби, які спілкуються в Інтернеті. І клуби за спеціальними інтересами, які можуть бути засновані на базі вашої професійної діяльності, хобі або на тому, що вам не байдуже. Кожен клуб відповідає потребам своїх членів.

Ми хочемо, щоб у всіх було краще майбутнє. Ось чому ми підтримуємо програми з відновлення зору, включно з операціями на очах і утилізацією окулярів. Надаємо послуги з догляду за тими, хто частково або повністю втратив зір. Ми приймаємо пожертвування в рамках компанії SightFirst (Зір насамперед).

Ми вважаємо, що всі мають право на здорове життя. Від фокусування уваги на наданні медичної допомоги в рамках програм, спрямованих на відновлення слуху, до підтримки зусиль з контролю і профілактики діабету. Ми працюємо для поліпшення здоров’я дітей та дорослих у всьому світі.

Ми надихаємо підростаюче покоління. Це може бути надання молоді можливості для добровільної (волонтерської) роботи чи отримання досвіду керівництва в клубі Leo, або участь у програмах Молодіжного обміну i Lions Quest. Наші Програми – це інвестиції в майбутнє, звернення до молоді.

Ми працюємо в місцевих громадах і захищаємо нашу планету. Від реалізації проектів з надання невідкладної допомоги нужденним до програм захисту навколишнього середовища.

Ми працюємо, щоб зробити життя в нашої громаді кращим!

Наше гасло «We serve» – Ми служимо.

Наша історія

Сьогодні:

Сьогодні:

Ми динамічно розвиваємося

Реалізуються Програми допомоги дитячим будинкам та інтернатам, різноманітні благодійні та екологічні проекти, програма молодіжного обміну, тренінги для вчителів середньої школи за програмою «Соціально-емоційні компетенції XXI століття» (Lions Quest).

2018 рік

2018 рік

Засновано District 134 Ukraine

Засновано District 134 Ukraine, який об’єднав 19 клубів і 470 членів.

2016 рік

2016 рік

Розпочато активний розвиток програми Lions Quest

За підтримки Міністерства освіти і науки та партнерів, програма Lions Quest – «Соціально-емоційні компетенції XXІ століття» успішно інтегрується в навчальний процес загальноосвітніх шкіл України.

2014 рік

2014 рік

Засновано Lions Black Sea Country Committee

Координаційна рада, до якої увійшли країни Чернорморского регіону.

2011 рік

2011 рік

Засновано Provisional Region Ukraine

Засновано Provisional Region Ukraine, який об’єднав 9 клубів України і виконує координуючу функцію, допомагаючи ефективніше досягати поставлених цілей.

2009 рік

2009 рік

Україна прийнята у члени Lions Europa Forum

Щорічний Європейський Форум є найбільшим майданчиком для обміну досвідом і координації взаємодії між Lions Європи.

2002 рік

2002 рік

Засновано Provisional Zone Ukraine

Яка є найменшою координуючою структурою між клубами.

1997 рік

1997 рік

Україна приєдналася до програми Молодіжного обміну(Youth Camp&Exchange)

В рамках цієї Програми Lions створюють спеціальні молодіжні табори, які об’єднують на кілька тижнів студентів з різних країн Європи і світу.

1993 рік

1993 рік

Створено Перший Клуб в Україні

1990 рік

1990 рік

Запуск програми SightFirst.

Через програму SightFirst, Lions відновлюють зір і запобігають сліпоті в глобальному масштабі. Мета програми SightFirst – викорінення основних причин сліпоти: катаракти, глаукоми.

1989 рік

1989 рік

Перші клуби в Східній Європі.

Після падіння «залізної завіси» з’являються перші клуби в Східній Європі – Угорщині, Польщі, Естонії.

1957 рік

1957 рік

Організація молодіжних програм.

В кінці 1950-х ми створили програму Leo (Лео), щоб надати молоді всього світу можливості для розвитку особистості на основі добровільної, волонтерської роботи. Сьогодні ми маємо 144 000 Leo в 5700 Leo Клубах у більш ніж 140 країнах у всьому світі.

1945 рік

1945 рік

Ліга Націй.

Ідеалом міжнародної співпраці є приклад нашого постійного зв’язку з Організацією Об’єднаних Націй. Ми були однією з перших неурядових організацій, запрошених для надання допомоги в розробці Статуту ООН, і підтримуємо роботу ООН досі.

1925 рік

1925 рік

Ліквідація сліпоти.

Хелен Келлер звернулась в Lions Clubs International і закликала Lions стати «лицарями сліпих в хрестовому поході проти темряви». З цього часу ми невпинно працюємо, допомагаючи сліпим і людям зі слабким зором.

1920 рік

1920 рік

Створення міжнародної Асоціації.

Всього через три роки після заснування наша організація стала міжнародною. Перший клуб був створений у Канаді, потім, в 1927 році, у Мексиці. У 1950-ті та 1960-ті роки міжнародний розвиток прискорився, з появою нових клубів у Європі, Азії та Африці.

1917 рік

1917 рік

Починаючи з 1917 року.

Мелвін Джонс, 38-річний бізнес-лідер з Чикаго, задав просте питання, яке змінило світ – а що як люди використають свої таланти на роботу з поліпшення життя у своїх громадах? З того часу минуло 100 років і тепер Lions Clubs International є найбільшою в світі сервісною організацією, яка складається з 1,45 мільйонів членів у більш ніж 47 000 клубах з незліченною кількістю історій про те, як звичайні люди, члени клубів, були об’єднані простою ідеєю: давайте вдосконалювати наші громади і покращувати своє життя самі.

Місія і цілі

Бути лідером у своїй громаді і в сфері соціальної допомоги. Розширювати можливості волонтерів у їхній роботі з покращення життя у своїх громадах, задоволенні гуманітарних потреб суспільства, зміцненні миру і сприянні міжнародному взаєморозумінню через клуби Lions.

СТВОРИТИ

СТВОРИТИ

і плекати дух взаєморозуміння серед народів світу.

УПОВНОВАЖИТИ

УПОВНОВАЖИТИ

свідомих громадян на допомогу своїй громаді, задовольняти гуманітарні потреби, заохочувати до миру і сприяти міжнародному взаєморозумінню через Lions clubs.

ОРГАНІЗУВАТИ,

ОРГАНІЗУВАТИ,

засновувати й спрямовувати волонтерські клуби, відомі як Lions clubs.

КООРДИНУВАТИ

КООРДИНУВАТИ

діяльність і стандартизувати адміністрування клубів Lions clubs.

ПОШИРЮВАТИ

ПОШИРЮВАТИ

принципи хорошого врядування і хорошого громадянина.

ОБ’ЄДНАТИ

ОБ’ЄДНАТИ

клуби дружніми зв’язками, позитивними стосунками і взаєморозумінням.

БРАТИ

БРАТИ

активну участь у становленні громадського, культурного, соціального і морального благополуччя громади.

НАДАТИ

НАДАТИ

форум для відкритого обговорення всіх питань, які хвилюють громаду, за умови, що учасники не будуть обговорювати політичні чи релігійні питання.

ЗАОХОЧУВАТИ

ЗАОХОЧУВАТИ

свідомих громадян допомагати своїй громаді без особистої і фінансової винагороди, підвищувати працездатність і заохочувати високі етичні стандарти у комерційній, виробничій, професійній, громадській діяльності та особистих починаннях.

Кодекс

ПОКАЗАТИ

ПОКАЗАТИ

свою віру в гідність мого покликання і працелюбність, щоб показати, що я можу заслужити репутацію за якісну службу.

ШУКАТИ

ШУКАТИ

успіху і вимагати справедливої винагороди або прибутку, який я вважаю справедливим, але не приймати жодного прибутку або успіху ціною власної самоповаги, втраченої через несправедливу перевагу або через сумнівні дії з мого боку.

ПАМ’ЯТАТИ

ПАМ’ЯТАТИ

що формуючи свою діяльність не треба підривати діяльність інших; бути вірним моїм клієнтам або відвідувачам і вірним собі.

КОЛИ

КОЛИ

виникнуть сумніви щодо правильності чи етики моєї позиції чи дії щодо інших,потрібно вирішити такі сумніви для себе.

РОЗЦІНЮВАТИ

РОЗЦІНЮВАТИ

дружбу як результат, а не засіб. Розуміти, що
справжня дружба існує не зважаючи на посади один до одного, але справжня дружба не вимагає нічого, крім допомоги ближнім.

ЗАВЖДИ

ЗАВЖДИ

пам’ятати про свої зобов’язання як громадянина свого народу,своєї держави та своєї громади, і надати їм мою непохитну вірність словом, дією та вчинком. Робити це незалежно від часу, праці та засобів.

ДОПОМАГАТИ

ДОПОМАГАТИ

іншим, співчуваючи тим, хто переживає лихо, надавати моральну допомогу слабким і матеріальну допомогу нужденним.

ПОЗИТИВНО

ПОЗИТИВНО

реагувати на критику і скромно ставитися до слави; будувати, а не руйнувати.

Види членства

Як правило Клуби складаються з різних людей. Саме тому ми пропонуємо кілька видів членства в клубі.

Regular Membership: (Звичайне членство)

Ви зацікавлені у волонтерстві, громадській роботі та бажаєте зробити наш світ кращим? Lions Clubs International (LCI) пропонує членам громади добровільно об’єднатися разом, як група членів Клубу. Члени такого клубу повинні відповідати звичайним стандартним вимогам до учасників. Вони повинні платити збори, встановлені клубом і LCI, брати участь в засіданнях Клубу, брати участь в його програмах і проектах LCI. Зробіть перший крок до членства сьогодні – зверніться до місцевого клубу і просіть, щоб вас запросили на зустріч.

Student Membership: (Студентське членство)

Ви бажаєте завести нових друзів і водночас допомагати людям вашої громади? За умови Студентського членства ваші внески будуть меншими. Якщо ви зараховані до навчального закладу, а також віком від 18 до 30 років, то повідомте вашому Клубу, що ви хотіли б скористатися перевагами програми Student Member і платити внески зі знижкою.

Family Membership: (Сімейне членство)

Ви шукаєте спеціальні програми і заходи, в яких зможете брати участь разом зі своєю сім’єю? Сімейне членство дозволяє родичам добровільно об’єднатися в Клуб. Члени сім’ї повинні відповідати стандартним вимогам до членів клубу, жити в одному будинку і належати до одного клубу. Діти не можуть стати членами, але можуть брати участь у програмі Клубу, який дозволяє дітям до 12 років допомагати іншим людям.

Leo to Lion Membership: (Лео з членством Лайонс)

Якщо ви є діючим або колишнім членом Лео клубу віком від 18 до 30 років, скористайтеся можливістю отримати знижку на внески і продовжуйте роботу з Lions Clubs International … як Лайон!

Типи клубів

Traditional Lions Club
(Традиційний Клуб)

ідеально підходять для об’єднання групи свідомих людей для задоволення потреб своєї територіальної громади у будь-якому місці.

Lady Lions Club
(Жіночий клуб)

це різновид Традиційного клубу, членкинями якого є виключно жінки. Якщо у вас є команда однодумців, які можуть реалізовувати разом з вами сервісні програми та проекти, або бути волонтерами, то цей тип клубу саме для вас.

Leo Club
(Лео Клуб)

це клуб для молодих людей до 30 років, які бажають приєднатися до руху вже зараз.

Campus Lions Club
(Кампус Клуб)

призначений для студентів коледжів і університетів, адміністраторів, викладачів, випускників та інших активних і свідомих людей. Члени Кампуса служать суспільству поки вчаться і розвивають ділові навички.

Club branches
(Філія Клубу)

дозволяють об’єднатися невеликій групі людей (до 20 осіб) у формі клубу і почати реалізацію різних проектів у своїй громаді. Члени стають частиною існуючого «батьківського» Клубу, але вибирають свої власні проекти та заходи.

Як стати Lions

Члени Lions Клубів виконують волонтерську роботу для поліпшення життя у громадах у всьому світі. Ми зустрічаємося і плануємо локальний проект. Ми організовуємо програми міжнародного обміну для молоді. Ми допомагаємо нужденним. Ми будуємо. Ми ремонтуємо. І все це ми робимо весело.

Що ми робимо:

виконуємо волонтерську роботу для покращення життя у всьому світі

зустрічаємося і плануємо локальні проекти

організовуємо програми міжнародного обміну для молоді

допомагаємо нужденним, будуємо, ремонтуємо

.. і все це ми робимо весело

Як Lions, ви:

допомагаєте своєму співтовариству і отримуєте цінні навички

впливаєте на життя людей – на місцевому та міжнародному рівні

навчитеся бути лідером в міжнародної організації і у своїй громаді

знайдете друзів серед ділових людей у своїй країні та всьому світі

 
Членом клубу стають по особистому запрошенню

Файли