Хто такі Lions

В основу створення Lions Club International покладена ідея страхового менеджера з Чикаго Мелвіна Джонса. Він вважав, що місцеві ділові клуби повинні розширити свої горизонти від цілком професійних підприємств до поліпшення життя в їх громадах і навколишнього світу в цілому.

 

Сьогодні у нас волонтерів більше, ніж в будь-якій іншій громадської організація в світі.

 

Коли мова йде про рішення будь-якої проблеми, то наша відповідь дуже проста: «Ми служимо». У 206 країнах, в лікарнях та медичних центрах, в регіонах, що постраждали від стихійного лиха, в школах і центрах утилізації окуляр, Lions виконують громадські роботи добровольцями, допомагаючи, надихаючи, плануючи і підтримуючи. Ми локальні, тому що ми можемо служити унікальним потребам місцевих громад в яких ми живемо і ми глобальні, тому, що ми можемо вирішувати проблеми, які виходять за рамки меж окремих держав і континентів.

 

Ми – це спільнота місцевих Клубів, які спілкуються під час особистої зустрічі. Ми це Ciber-клуби, які спілкуються в Інтернеті. І клуби за спеціальними інтересами, які можуть бути засновані на вашій професії, хобі або на тому, що вам не байдуже. Кожен клуб відповідає потребам своїх членів. Ми працюємо, щоб допомогти їм підтримати їх спілкування і їх інтерес.

 

Ми хочемо, щоб у всіх було краще майбутнє. Ось чому ми підтримуємо програми з відновлення зору включаючи операції на очах, і утилізацію окуляр. Надавати послуги з догляду за тими, хто частково або повністю втратив зір. Ми приймаємо пожертвування в рамках компанії SightFirst (Зір насамперед).

 

Ми вважаємо, що всі мають право на здорове життя. Від фокусування уваги на наданні  медичної допомоги в рамках програм, спрямованих на відновлення слуху до підтримки зусиль з контролю і профілактиці діабету. Ми працюємо для поліпшення здоров’я дітей та дорослих у всьому світі.

 

Ми надихаємо підростаюче покоління. Чи є це надання молоді можливості для добровільної (волонтерської) роботи або отримання досвіду керівництва в клубі Лео або спільне послання світу через наш Конкурс Плакатів або участь в програмах Молодіжного обміну. Наші Молодіжні Програми це інвестиції в майбутнє, звернення до молоді.

 

Ми працюємо в місцевих громадах і захищаємо нашу планету. Від реалізації проектів з надання невідкладної допомоги нужденним до програм захисту навколишнього середовища. Ми працюємо, щоб зробити життя в нашій громаді краще!

 

Наш девіз «We serve» – Ми служимо.

Наша історія

Сьогодні:

Сьогодні:

Розширення нашої діяльності.

Lions Clubs International розширює свою діяльність кожен день – як в місцевих громадах, так і у всіх куточках земної кулі. Потреби великі, і наші послуги затребувані. Ми представлені більш ніж 206 країнах і географічних районах.

1990 рік

1990 рік

Створено перший клуб в СРСР.

У Москві в січні 1990 року, в один день було засновано перші два Lions Клубу.

1990 рік

1990 рік

Запуск програми SightFirst.

Через програму SightFirst, Lions відновлюють зір і запобігають сліпоті в глобальному масштабі. Мета програми SightFirst викорінення основних причин сліпоти: катаракти, глаукоми.

1989 рік

1989 рік

Перші клуби в Східній Європі.

Після падіння «залізної завіси» з’являються перші клуби в Східній Європі – Угорщині, Польщі, Естонії.

1957 рік

1957 рік

Організація молодіжних програм.

В кінці 1950-х, ми створили програму Leo (Лео) щоб надати молоді всього світу можливість для розвитку особистості на основі добровільної, волонтерської роботи. Сьогодні 144 000 Leo в 5700 Leo Клубах в більш ніж 140 країнах по всьому світу.

1945 рік

1945 рік

Ліга Націй.

Ідеалом міжнародної кооперації є приклад нашого постійного зв’язку з Організацією Об’єднаних Націй. Ми були однією з перших неурядових організацій, запрошених для надання допомоги в розробці Статуту ООН, і підтримуємо роботу ООН досі, будучи її членом.

1925 рік

1925 рік

Ліквідація сліпоти.

Хелен Келлер звернулась в Lions Clubs International і закликала Lions, щоб вони стали “лицарями сліпих в хрестовому поході проти темряви». З тих пір ми невпинно працюємо, щоб допомогти сліпим і людям зі слабким зором.

1920 рік

1920 рік

Створення міжнародної Асоціації.

Всього три роки після заснування, наша організація стала міжнародною, коли був створений перший клуб в Канаді, потім в 1927 році в Мексиці. У 1950-ті і 1960-ті роки міжнародний зріст прискорився, з появою нових клубів в Європі, Азії та Африці.

1917 рік

1917 рік

Починаючи з 1917 року.

Мелвін Джонс, 38-річний бізнес-лідер з Чикаго, задав просте питання, яке змінило світ – що, якщо люди використають свої таланти на роботу по поліпшенню життя в їх громадах? Майже 100 років с тих пір Lions Clubs International є найбільшою в світі сервісною організацією, яка складається з 1,35 мільйонів членів у більш ніж 46 000 клубах і з незліченними історіями про те, як звичайні люди, члени клубів, були об’єднані простою ідеєю: давайте вдосконалювати наші громади і покращувати своє життя самі.

Місія і завдання

Бути лідером в своїй громаді і в області соціальної допомоги. Розширювати можливості волонтерів в їх роботі по поліпшенню життя в їх громадах, в задоволенні гуманітарних потреб суспільства, зміцнення миру і сприяння міжнародному взаєморозумінню через клуби Lions.

СТВОРЮВАТИ

СТВОРЮВАТИ

і зміцнювати взаєморозуміння між народами.

ПОШИРЮВАТИ

ПОШИРЮВАТИ

принципи справедливого керівництва і громадянськості.

ПРИДІЛЯТИ

ПРИДІЛЯТИ

підвищений інтерес цивільному, культурному, соціальному та моральному стану громади.

ОБ’ЄДНУВАТИ

ОБ’ЄДНУВАТИ

клуби на основі почуття дружби, товариства і взаєморозуміння.

ПРОВОДИТИ

ПРОВОДИТИ

вільне обговорення всіх актуальних проблем суспільного життя за винятком питань партійної політики і релігії.

ЗАОХОЧУВАТИ

ЗАОХОЧУВАТИ

добровільну роботу на благо громади, сприяти поширенню високих етичних стандартів в комерції, на виробництві, в громадській роботі та підприємництво.

Кодекс

ВІРИТИ

ВІРИТИ

в необхідність і важливість своєї діяльності, бути працьовитим, якісно виконувати доручену роботу.

ПРАГНУТИ

ПРАГНУТИ

до успіху і отримання належної моральної і матеріальної винагороди, але не за дії, скоєні на шкоду власної гідності.

ПАМ’ЯТАТИ

ПАМ’ЯТАТИ

що успіх в діяльності не повинен досягатися за рахунок невдачі в роботі інших. Бути відданим своїм клієнтам і вірним своїм принципам.

НЕ ПРИЙМАТИ

НЕ ПРИЙМАТИ

рішень в особистих інтересах у разі появи сумнівів у правильності чи етичності власних вчинків або ставлення до інших..

БАЧИТИ

БАЧИТИ

в дружбі мету, а не засіб. Вважати, що справжня дружба існує не з метою надання взаємних послуг, а підтримується в дусі безкорисливості.

ПОСТІЙНО ПАМ’ЯТАТИ

ПОСТІЙНО ПАМ’ЯТАТИ

про свій громадянський обов’язок перед країною, містом і громадою. Словом і ділом демонструвати непохитну в них віру, віддаючи добровільному служінню їм свій час, сили і засоби.

ВИСЛОВЛЮВАТИ СПІВЧУТТЯ

ВИСЛОВЛЮВАТИ СПІВЧУТТЯ

і надавати допомогу всім слабким, всім, хто в біді, всім, хто потребує матеріальної підтримки.

БУТИ СТРИМАНИМ

БУТИ СТРИМАНИМ

при критиці інших і щедрим на похвалу. Творити, не руйнуючи створеного.

Види членства

Як правило Клуби складаються з різних людей. Саме тому ми пропонуємо кілька видів членства в клубі.

Regular Membership: (Звичайне членство)

Ви зацікавлені в волонтерстві, громадській роботі та бажаєте зробити наш світ кращим? Lions Clubs International (LCI) пропонує членам громади добровільно об’єднатися разом, як група членів Клубу. Члени такого клубу повинні відповідати звичайним стандартним вимогам до учасників. Вони повинні платити збори встановлені клубом і LCI, брати участь в засіданнях Клубу, брати участь в його програмах і проектах LCI. Зробіть перший крок до членства сьогодні, це звернутися до місцевого клубу і просити, щоб їх запросили на зустріч.

Student Membership: (Студентське членство)

Хотіли б ви завести нових друзів – і в той же час допомагати людям у вашій громаді? При Студентському Членства ваші внески зменшуються. Якщо ви зараховані до навчального закладу, а також віком від 18 до 30 років, то говорите в вашому Клубі, що ви хотіли б скористатися перевагами програми Student Member і платити внески зі знижкою.

Family Membership: (Сімейне членство)

Ви в пошуку спеціальних програм і заходів, в яких ви можете взяти участь разом з вашою сім’єю? Сімейне членство дозволяє родичіам добровільно об’єднатися в Клуб. Члени сім’ї повинні відповідати стандартним вимогам до членів клубу, жити в одному будинку і належать до одного клубу. Діти не можуть стати членами, але можуть брати участь в програмі Клубу, який дозволяє дітям до 12 років допомагати іншим людям.

Leo to Lion Membership: (Лео з членством Лайонс)

Якщо ви діючий або колишній член Лео клубу і в віці від 18 до 30 років, скористайтеся можливістю, щоб отримати знижку на збори і продовжуйте добровільно з Lions Clubs International … як Лайон!

Типи клубів

Traditional Lions Club
(Традиційний Клуб)

ідеально підходять для об’єднання групи думаючих людей для задоволення потреб своєї територіальної громади в будь-якому місці.

Lady Lions Club
(Жіночий клуб)

це різновид Традиційного клубу, членами якого є тільки жінки. Якщо у вас є команда однодумців, які можуть реалізовувати разом з вами сервісні програми та проекти або бути волонтерами, то цей тип клубу саме для вас.

Leo Lions Club
(Лео Клуб)

це для молодих людей до 30 років, які бажають приєднатися до руху вже зараз.

Campus Lions Club
(Кампус Клуб)

призначені для студентів коледжів і університетів, адміністраторів, викладачів, випускників та інших активних і думаючих людей. Члени Кампуса служать суспільству поки вчаться і розвивають ділові навички.

Club branches
(Філія Клубу)

дозволяють об’єднатися невеликій групі людей (до 20 осіб) у формі клубу і почати реалізацію різних проектів в їх громаді. Члени стають частиною існуючої “батьківського” Клуб, але вибирають свої власні проекти та заходи.

Як стати Lions

Члени Lions Клубів виконують волонтерську роботу для поліпшення життя в громадах по всьому світу. Ми зустрічаємося і плануємо локальний проект. Ми організатори програми міжнародного обміну для молоді. Ми допомагаємо потребуючим. Ми будуємо. Ми ремонтуємо. І все це ми робимо весело.

Що ми робимо:

виконуємо волонтерську роботу для покращення життя по всьому світу

зустрічаємося і плануємо локальні проекти

організовуємо програми міжнародного обміну молоді

допомагаємо потребуючим, будуємо, ремонтуємо

.. і все це ми робимо весело

Як Lions, ви:

допомагаєте своєму співтовариству і отримуєте цінні навички

впливаєте на життя людей – на місцевому та міжнародному рівні

навчитеся бути лідером в міжнародної організації і в своїй громаді

подружитеся з діловими людьми в країні і по всьому світу

 
Членом клубу можно стати по особистому запрошенню

Файли

Файл номер 3

Файл номер 3

Скачати

Допустим длинное название файла

В рамках цієї програми дорослі Lions створюють спеціальні молодіжні табори, які об’єднують на кілька тижнів студентів з різних країн Європи і світу. Атмосфера комфорту і доброзичливості, насичені культурна та спортивна програми

Скачати

Файл №1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Iste quidem officia, aliquid odio. Atque dignissimos nam cumque nihil veritatis, quas corrupti dolore obcaecati qui officiis quidem voluptates, ad, nesciunt vitae.

Скачати