Хто такі Lions

 

В основу створення Lions Club International покладена ідея бізнес лідера з Чикаго Мелвіна Джонса. Він вважав, що місцеві ділові кола повинні розширити горизонти своєї діяльності від професійних інтересів до поліпшення життя в громадах і навколишнього світу в цілому.

Сьогодні  нас 1.45 міліона, більше, ніж в будь-якій іншій Громадської Асоціації в світі.

Ми працюємо у 206 країнах світу, в лікарнях та медичних центрах, в регіонах, що постраждали від стихійного лиха, в школах і дитячих центрах, Lions виконують громадські роботи волонтерами, допомагаючи, надихаючи, плануючи і підтримуючи. Ми локальні, тому що ми можемо служити унікальним потребам місцевих громад в яких ми живемо, і ми глобальні, тому, що ми можемо вирішувати проблеми, які виходять за рамки меж окремих держав і континентів.

Ми – це спільнота місцевих Клубів, які спілкуються під час особистіх зустріч. Ми це Ciber-клуби, які спілкуються в Інтернеті. І клуби за спеціальними інтересами, які можуть бути засновані на базі вашщї професійної діяльності, хобі або на тому, що вам не байдуже. Кожен клуб відповідає потребам своїх членів.

Ми хочемо, щоб у всіх було краще майбутнє. Ось чому ми підтримуємо програми з відновлення зору включаючи операції на очах, і утилізацію окуляр. Надавати послуги з догляду за тими, хто частково або повністю втратив зір. Ми приймаємо пожертвування в рамках компанії SightFirst (Зір насамперед).

Ми вважаємо, що всі мають право на здорове життя. Від фокусування уваги на наданні  медичної допомоги в рамках програм, спрямованих на відновлення слуху до підтримки зусиль з контролю і профілактиці діабету. Ми працюємо для поліпшення здоров’я дітей та дорослих у всьому світі.

Ми надихаємо підростаюче покоління. Чи є це надання молоді можливості для добровільної (волонтерської) роботи або отримання досвіду керівництва в клубі Leo або участь в програмах Молодіжного обміну i Lions Quest. Наші Програми це інвестиції в майбутнє, звернення до молоді.

Ми працюємо в місцевих громадах і захищаємо нашу планету. Від реалізації проектів з надання невідкладної допомоги нужденним до програм захисту навколишнього середовища.

Ми працюємо, щоб зробити життя в нашої громаді краще!

Наше гасло «We serve» – Ми служимо.

Наша історія

Сьогодні:

Сьогодні:

Ми динамічно розвиваємося

Реалізуються Програми допомоги дитячим будинкам та інтернатам, різноманітні благодійні та екологічні проекти, програма молодіжного обміну, тренінги для вчителів середньої школи за програмою “Соціально-емоційні компетенції XXI століття (Lions Quest).

2018 рік

2018 рік

Заснован District 134 Ukraine

Заснован District 134 Ukraine, який об’єднав 19 клубів і 470 членів.

2016 рік

2016 рік

Розпочато активний розвиток програми Lions Quest

За підтримкою Міністерства освіти і науки та партнерів програма Lions Quest – “Соціально-емоційні компетенції XX1 століття” успішно інтегрується в навчальний процес загальноосвітніх шкіл України.

2014 рік

2014 рік

Заснован Lions Black Sea Country Committee

Координуюча рада, до якої увійшли країни Чернорморского регіону.

2011 рік

2011 рік

Заснован Provisional Region Ukraine

Заснован Provisional Region Ukraine, який об’єднав 9 клубів України і виконує координуючу функцію допомагаючи ефективніше досягати поставлених цілей.

2009 рік

2009 рік

Україна прийнята у члени Lions Europa Forum

Щорічний Європейський Форум є найбільшим майданчиком для обміну досвідом і координації взаємодії між Lions Европы.

2002 рік

2002 рік

Заснована Provisional Zone Ukraine

Яка є найменшою координуючої структурою між клубами.

1997 рік

1997 рік

Україна приєдналася до програми Молодіжного обміну(Youth Camp&Exchange)

В рамках цієї Програми Lions створюють спеціальні молодіжні табори, які об’єднують на кілька тижнів студентів з різних країн Європи і світу.

1993 рік

1993 рік

Створено Перший Клуб в Україні

1990 рік

1990 рік

Запуск програми SightFirst.

Через програму SightFirst, Lions відновлюють зір і запобігають сліпоті в глобальному масштабі. Мета програми SightFirst викорінення основних причин сліпоти: катаракти, глаукоми.

1989 рік

1989 рік

Перші клуби в Східній Європі.

Після падіння «залізної завіси» з’являються перші клуби в Східній Європі – Угорщині, Польщі, Естонії.

1957 рік

1957 рік

Організація молодіжних програм.

В кінці 1950-х, ми створили програму Leo (Лео) щоб надати молоді всього світу можливість для розвитку особистості на основі добровільної, волонтерської роботи. Сьогодні 144 000 Leo в 5700 Leo Клубах в більш ніж 140 країнах по всьому світу.

1945 рік

1945 рік

Ліга Націй.

Ідеалом міжнародної кооперації є приклад нашого постійного зв’язку з Організацією Об’єднаних Націй. Ми були однією з перших неурядових організацій, запрошених для надання допомоги в розробці Статуту ООН, і підтримуємо роботу ООН досі, будучи її членом.

1925 рік

1925 рік

Ліквідація сліпоти.

Хелен Келлер звернулась в Lions Clubs International і закликала Lions, щоб вони стали “лицарями сліпих в хрестовому поході проти темряви». З тих пір ми невпинно працюємо, щоб допомогти сліпим і людям зі слабким зором.

1920 рік

1920 рік

Створення міжнародної Асоціації.

Всього три роки після заснування, наша організація стала міжнародною, коли був створений перший клуб в Канаді, потім в 1927 році в Мексиці. У 1950-ті і 1960-ті роки міжнародний зріст прискорився, з появою нових клубів в Європі, Азії та Африці.

1917 рік

1917 рік

Починаючи з 1917 року.

Мелвін Джонс, 38-річний бізнес-лідер з Чикаго, задав просте питання, яке змінило світ – що, якщо люди використають свої таланти на роботу по поліпшенню життя в їх громадах? Минуло100 років с тих пір Lions Clubs International є найбільшою в світі сервісною організацією, яка складається з 1,45 мільйонів членів у більш ніж 47 000 клубах і з незліченними історіями про те, як звичайні люди, члени клубів, були об’єднані простою ідеєю: давайте вдосконалювати наші громади і покращувати своє життя самі.

Місія і цілі

Бути лідером в своїй громаді і в області соціальної допомоги. Розширювати можливості волонтерів в їх роботі по поліпшенню життя в їх громадах, в задоволенні гуманітарних потреб суспільства, зміцнення миру і сприяння міжнародному взаєморозумінню через клуби Lions.

СТВОРИТИ

СТВОРИТИ

і плекати дух взаєморозуміння серед народів світу.

УПОВНОВАЖИТИ

УПОВНОВАЖИТИ

свідомих громадян на допомогу своїй громаді, задовольняти гуманітарні потреби, заохочувати до миру і сприяти міжнародному взаєморозумінню через Lions clubs.

ОРГАНІЗУВАТИ,

ОРГАНІЗУВАТИ,

заснувати й спрямовувати волонтерські клуби, відомі як Lions clubs.

КООРДИНУВАТИ

КООРДИНУВАТИ

діяльність і стандартизувати адміністрування клубів Lions clubs.

ПОШИРЮВАТИ

ПОШИРЮВАТИ

принципи хорошого врядування і хорошого громадянина.

ОБ’ЄДНАТИ

ОБ’ЄДНАТИ

клуби дружніми зв’язками, позитивними стосунками і взаєморозумінням.

БРАТИ

БРАТИ

активну участь у становленні громадського, культурного, соціального і морального благополуччя громади.

НАДАТИ

НАДАТИ

форум для відкритого обговорення всіх питань, які хвилюють громаду за умови, що учасниками не будуть обговорюватися політичні чи релігійні питання.

ЗАОХОЧУВАТИ

ЗАОХОЧУВАТИ

свідомих громадян допомагати своїй громаді без особистої і фінансової винагороди, підвищувати працездатність і заохочувати високі етичні стандарти у комерційній, виробничій, професійній, громадській діяльності та особистих починаннях.

Кодекс

ПОКАЗАТИ

ПОКАЗАТИ

свою віру в гідність мого покликання і працелюбність, щоб показати, що я можу заслужити репутацію за якісну службу.

ШУКАТИ

ШУКАТИ

успіху і вимагати справедливої винагороди або прибутку, який я вважаю справедливим, але не приймати жодного прибутку або успіху
ціною власною самоповаги, втраченої через несправедливу перевагу або через сумнівні дії з мого боку.

ПАМ’ЯТАТИ

ПАМ’ЯТАТИ

що формуючи свою діяльність не треба підривати діяльність інших; бути вірним моїм клієнтам або відвідувачам і вірним собі.

КОЛИ

КОЛИ

виникнуть сумніви щодо правильності чи етики моєї позиції чи дії щодо інших,потрібно вирішити такі сумніви для себе.

РОЗЦІНЮВАТИ

РОЗЦІНЮВАТИ

дружбу як результат, а не засіб. Розуміти, що
справжня дружба існує не зважаючи на посади один до одного, але справжня дружба не вимагає нічого, крім допомоги ближнім.

ЗАВЖДИ

ЗАВЖДИ

пам’ятати про свої зобов’язання як громадянина свого народу,своєї держави та своєї громади, і надати їм мою непохитну вірність словом, дією та вчинком. Робити це незалежно від часу, праці та засобів.

ДОПОМАГАТИ

ДОПОМАГАТИ

іншим, співчуваючи тим, хто переживає лихо, надавати моральну допомогу слабким і матеріальну допомогу нужденним.

ПОЗИТИВНО

ПОЗИТИВНО

реагувати на критику і скромно ставитися до слави; будувати, а не руйнувати.

Види членства

Як правило Клуби складаються з різних людей. Саме тому ми пропонуємо кілька видів членства в клубі.

Regular Membership: (Звичайне членство)

Ви зацікавлені в волонтерстві, громадській роботі та бажаєте зробити наш світ кращим? Lions Clubs International (LCI) пропонує членам громади добровільно об’єднатися разом, як група членів Клубу. Члени такого клубу повинні відповідати звичайним стандартним вимогам до учасників. Вони повинні платити збори встановлені клубом і LCI, брати участь в засіданнях Клубу, брати участь в його програмах і проектах LCI. Зробіть перший крок до членства сьогодні, це звернутися до місцевого клубу і просити, щоб їх запросили на зустріч.

Student Membership: (Студентське членство)

Хотіли б ви завести нових друзів – і в той же час допомагати людям у вашій громаді? При Студентському Членства ваші внески зменшуються. Якщо ви зараховані до навчального закладу, а також віком від 18 до 30 років, то говорите в вашому Клубі, що ви хотіли б скористатися перевагами програми Student Member і платити внески зі знижкою.

Family Membership: (Сімейне членство)

Ви в пошуку спеціальних програм і заходів, в яких ви можете взяти участь разом з вашою сім’єю? Сімейне членство дозволяє родичіам добровільно об’єднатися в Клуб. Члени сім’ї повинні відповідати стандартним вимогам до членів клубу, жити в одному будинку і належать до одного клубу. Діти не можуть стати членами, але можуть брати участь в програмі Клубу, який дозволяє дітям до 12 років допомагати іншим людям.

Leo to Lion Membership: (Лео з членством Лайонс)

Якщо ви діючий або колишній член Лео клубу і в віці від 18 до 30 років, скористайтеся можливістю, щоб отримати знижку на збори і продовжуйте добровільно з Lions Clubs International … як Лайон!

Типи клубів

Traditional Lions Club
(Традиційний Клуб)

ідеально підходять для об’єднання групи думаючих людей для задоволення потреб своєї територіальної громади в будь-якому місці.

Lady Lions Club
(Жіночий клуб)

це різновид Традиційного клубу, членами якого є тільки жінки. Якщо у вас є команда однодумців, які можуть реалізовувати разом з вами сервісні програми та проекти або бути волонтерами, то цей тип клубу саме для вас.

Leo Club
(Лео Клуб)

це для молодих людей до 30 років, які бажають приєднатися до руху вже зараз.

Campus Lions Club
(Кампус Клуб)

призначені для студентів коледжів і університетів, адміністраторів, викладачів, випускників та інших активних і думаючих людей. Члени Кампуса служать суспільству поки вчаться і розвивають ділові навички.

Club branches
(Філія Клубу)

дозволяють об’єднатися невеликій групі людей (до 20 осіб) у формі клубу і почати реалізацію різних проектів в їх громаді. Члени стають частиною існуючої “батьківського” Клуб, але вибирають свої власні проекти та заходи.

Як стати Lions

Члени Lions Клубів виконують волонтерську роботу для поліпшення життя в громадах по всьому світу. Ми зустрічаємося і плануємо локальний проект. Ми організатори програми міжнародного обміну для молоді. Ми допомагаємо потребуючим. Ми будуємо. Ми ремонтуємо. І все це ми робимо весело.

Що ми робимо:

виконуємо волонтерську роботу для покращення життя по всьому світу

зустрічаємося і плануємо локальні проекти

організовуємо програми міжнародного обміну молоді

допомагаємо потребуючим, будуємо, ремонтуємо

.. і все це ми робимо весело

Як Lions, ви:

допомагаєте своєму співтовариству і отримуєте цінні навички

впливаєте на життя людей – на місцевому та міжнародному рівні

навчитеся бути лідером в міжнародної організації і в своїй громаді

подружитеся з діловими людьми в країні і по всьому світу

 
Членом клубу стають по особистому запрошенню

Файли