ВІРЮ, ЩО ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС САМИХ!

12.07.2019

Вперше в Україні за підтримкою Клуба Левів «Святогірськ», учасник Lions Clubs International Peace Poster Contest  2018-2019 «Kindness Matters» Аліна Гарбузова, була обрана одним з переможців.

Більше 600,000 дітей з 60 країн світу брали участь у цьому році у Peace Poster Contest.

23 переможця були з Австралії, Китаю, Угорщини, Індії, Індонезії, Ірландії, Італії, Норвегії, Палестини, Сполучених Штатів  та України.

Ангеліна Гарбузова: «На малюнку я зобразила гніздо, яке символізує нашу планету Земля, наш будинок. Люди які знаходяться в гнізді, говорять про те, що всі в світі повинні жити в любові і творити добро по відношенню один до одного.

Мене надихнуло, те, що не всі люди живуть мирно, воюють між собою. Я хочу, щоб на Землі не було воєн, а люди жили в доброті.

ВІРЮ, ЩО ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС САМИХ!