Відгук від педагогічного колективу ліцею №1 міста Дрогобич

18.10.2019

Тренінг “Соціальні та емоційні компетентності XXI століття” для педагогічного колективу ліцею №1 імені Івана Франка 10 та 11 жовтня був цікавими та продуктивним.
Національний тренер Lions Clubs Elena Kepkanova провела інформативно та емоційно насичений тренінг “Соціальні та емоційні компетентності XXI століття” за програмою Lions Clubs International Foundation.
Ця програма спрямована на те, щоб допомогти нашим дітям стати успішними громадянами, найкраще себе реалізувати, навчитися поважати себе та інших, розвивати в школярів прихильність до своїх родин, однолітків, суспільства. Завдяки навчанню за цією програмою учні стануть більш впевненими у собі, будуть усвідомлювати і розвивати свої сильні якості, і навчаються керувати своїми емоціями та вести здоровий спосіб життя.
Тренер грамотно та цікаво подавала інформацію, використовувала оригінальні вправи для «розрядки», влучно наводила приклади та історії з життя. Це спонукало нас, слухачів, проявляти творчість, артистизм, ініціативність.
Багато креативних підходів у формуванні комфортного освітнього середовища, які додадуть упевненості у вирішенні непростих освітянських проблем, осягнули педагоги нашого ліцею, про що засвідчили отримані відповідні сертифікати.
Слухали, вчилися, практикували… Було цікаво, пізнавально, приголомшливо! А тепер, сповнені рішучості та натхнення, ми готові впроваджувати всі ідеї!