Тренінг у Ліцей N 66 міста Львова

23.09.2019

Круто, коли новітні технології в освіті підтримуються фаховою галузевою установою!

Дякуємо Навчально-методичний центр освіти м. Львова & Леся Приставська, що створили чудову можливість учителям, адже тренінги Lions Quest “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття” на базі НМЦО – дуже зручний та якісний спосіб підвищення кваліфікації.

Перший із серії запланованих тренінгів у НМЦО пройшов 17-18 вересня та залишив гарні враження в учасників і тренерки Людмила Дяченко. Жодних сумнівів у плідності та результативності співпраці!

P.S.

“Око та рука” Lions Quest у Львові – Олена Бортнічук (Olena Bortnichuk) і Соломія Чорній (Solomiia Chornii) – створюють настільки круті фото, що неможливо втриматися й не додати ще трохи світлин про тренінг у Ліцей N 66 м. Львова.