Чудова подорож до Швейцарії

11.08.2018
Олена Наконечна

Цього року мені вдруге пощастило стати учасницею Lion’s club, і я дуже зраділа,  дізнавшись,  що відвідаю саме Швейцарію!

 

Швейцарія…Ця гірська країна відома своїми годинниками і сиром, банками і шоколадом, гірськолижними трасами і неймовірною природою. Тут можна просто сидіти  і милуватися засніженими вершинами Альп. Тут можна підніматися найбільш крутою залізницею на гору Пілатус та захоплюватися околицями Люцерну. Тут можна зранку привітатися у Женеві французькою, в обід замовити собі пиво в Цюріху німецькою, а ввечері розмовляти з місцевими жителями в Лугано італійською. 

І справді – неймовірно!

Приїхавши в сім‘ю мене радо зустріли, Вранці , після смачного сніданку, вирушили в гори, такої краси я ще не бачила. Тепер маю безліч фотографій! Кожен день в нас була різна програма, ми відвідали усі міста поблизу, побували у найвизначніших місцях країни. Також я мала нагоду ознайомитись із швейцарською кухнею,  яка є унікальною завдяки своїм регіональним відмінностям та впливом сусідніх країн . Мабуть, мені пощастило найбільше! Я навіть відсвяткувала там своє День Народження! 

Наступного тиждня я була здивована не менш, тому , що я провела його в іншій сім‘ї де моєю мамою була українка. Ця сім‘я і справді зробила все, щоб я себе відчула неначе вдома. Дуже привітні і щирі люди. Ми встигли побувати навіть у Німеччині . Наступного дня вирушили у Штайн ам Райн на кораблі, і так кожен день, щось нове і нове..

Момент прощання з сім‘єю був не легким. Але ми стали дуже близькими , тому я впевнена ми ще зустрінемось!

 На тупні два тиждні у таборі були дуже веселими. Різні країни, різні традиції та культура, все це є надзвичайно цікавим . Я познайомилась з багатьма своїми людьми і тепер з впевненісттю можу сказати -в мене є друзі по всьому світу! Ну хіба ж це не чудово? Дуже дякую організаторам ща таку насичену програму. Нам показали як виготовляються знамениті на весь світ швейцарські годинники, ми виговляли власний сир на фермі та шоколад на фабриці. А ще , нас навчили керувати літаком, це був мій найулюбленіший день! А ввечері ми всі збирались у дружньому колі та грали ігри та спілкувались. 

На завершення хочу додати, що я щиро дякую всім організаторам табору в Швейцарії і людям які посприяли моїй поїздці цього літа. А особливо Ларисі Осинській та Роману Монастирському.

Це було незабутньо!