Подорож у казку

14.08.2018
Соломія Наконечна

Цього літа 2018 року мені  випала  можливість взяти участь у програмі Lions Club Youth Exchange. І я неймовірно зраділа дізнавшись, що це Австрія. Країна  надзвичайних краєвидів, смачної традиційної кухні і щирих людей.

Ця поїздка до Австрії  була як подорож у казку. Як тільки туди потрапляєш – не хочеться повертатися додому.

Мені пощастило прожити тиждень у неймовірній сім‘ї.члени якої захоплююче розповідали про свої традиції, про своє життя, робили усе можливе, щоб я почувала себе комфортно . У сім’ї я жила з дівчинкою з Італії. Наші прийомні батьки, не дивлячись на зайнятість на роботі, придумали для нас дуже цікаву програму. Кожен день ми їздили в різні місця і ходили на екскурсії. Одним з найбільш пам’ятних міст для мене став Відень – столиця Австрії з безліччю маленьких кафе та історичних будівель.

За цей тиждень проведений разом я щиро полюбила їх і уже під кінець тижня ми прощались із сльозами на очах. Чудова, весела і дуже відкрита сім‘я і цей неймовірний тиждень поруч з ними назавжди залишиться у моїй пам`яті.

В таборі  було дуже затишно і дійсно весело. Програма була складена так щільно, що у нас практично не було вільного часу. Ми весь час їздили на різноманітні екскурсії, катались на велосипедах, ходили в гори, грали в різні ігри і спілкувалися. Дуже цікаво було знайомитись з новими людьми та дізнаватись щось нове, про їхню країну та традиції.

Ніколи не подумала б , що можна так звикнути до людей, з якими знайома протягом такого малого періоду часу.

Я дуже задоволена,  що отримала такий досвід, тепер я маю багато друзів, з якими спілкуюсь і досі , і дуже надіюсь, що це була наша не остання зустріч!

Також хочу сказати велике спасибі Клубу Левів м.Львова та людям , які посприяли моїй поїздці  у Австрію. Це було незабутньо!