Моя подорож до Австрії. Звуки Музики

05.08.2022
Катерина Івченко

Головною метою моєї поїздки було вивчення культури та звичаїв Австрії, розповідь про нашу Країну та, звісно ж, цікаве проведення часу. У мене була чудова приймаюча сім’я. Рената Піркер – генеральний директор Austria Plastics GmbH, дуже добра та порядна жінка. Я була у приймаючій родині разом із дівчиною з Італії, яку звали Меггі. Ми жили у Вельсі, маленькому, але дуже гарному містечку. Рената провела для нас екскурсію своїм містом і багато розповіла про нього. У перший день ми зустріли іншого туриста, Рома із Франції та його приймаючу родину. Ми чудово провели перший день,  багато спілкуючись та розповідаючи про наші країни та традиції. У нас була екскурсія до Зальцбургу, куди ми їздили разом з іншими туристами, де чудово провели час, відвідали музей Моцарта, погуляли по місту і піднялися нагору, щоб подивитися на прекрасний краєвид,  а також завітали до ресторану австрійської національної кухні. Для мене це було незвично, але дуже смачно. Також ми відвідали фабрику Ренати разом з іншими туристами. У нас була можливість зробити футболки з будь-яким малюнком, який ми вподобали. Рената подарувала мені та Меггі національні австрійські сукні, у яких ми поїхали на зустріч із мером Вельса. Ми поїхали в Адмонт, де зустріли інших туристів. Абат Герхард запросив нас відвідати всесвітньовідоме та найбільше у світі абатство-бібліотеку. Потім він дав нам можливість познайомитися з його приватними кімнатами, запросив нас випити, провів з нами час, а пізніше  організував обід. Потім ми поїхали до Фрідріха Дробеш і Габріеле Дробеш, які приймають двох інших туристів. Ми чудово провели час біля басейну, слухаючи живу музику та спілкуючись один з одним. В останній день у приймаючій родині Рената відвезла мене, Меггі та Рома до свого іншого будинку на природі. Ми добре розважилися та поплавали в басейні. Отже, приймаючий тиждень закінчився. Я дуже вдячна Ренаті за те, що вона прийняла мене у свою сім’ю та була дуже добра до мене.

Отже, ми приїхали до табору в Гінтерштодері, всі переповнені емоціями та з великим бажанням  насолодитися цими двома тижнями. Ми познайомилися з іншими туристами та персоналом, смачно поїли в їдальні і всі разом пішли оглядати територію. Ця неймовірно красива природа назавжди залишиться в моїй пам’яті, такого гарного краєвиду я ще не бачила. Ми повернулися в табір і  на терасі разом з персоналом співали, розмовляли і насолоджувалися вечором. Це була чудова атмосфера першого дня. Перший ранок почався зі сніданку та хору. Хор тривав 3 години і так було щодня. Перші три дні для мене це було довго і трохи виснажливо, але потім мені  дуже сподобалось. Ми чудово відсвяткували мій День народження. Рената спекла мені торт і зробила подарунок, ми співали пісні біля багаття і танцювали. У нас була поїздка до Відня, де ми були на гастролях в театрі і гуляли містом. Потім ми відвідали парк розваг і це було неймовірно – велика кількість атракціонів, а після них маса емоцій! Останній день був ідеальним, але дуже сумним. Це був наш фінальний концерт, ми готувалися до нього кожен день і всі дуже хвилювалися, але все пройшло добре і на фінальній пісні всі були переповнені емоціями, тому що це була пісня, яка у всіх асоціювалася з нашим табором, ми її заспівали в перший день прибуття. Після концерту всі плакали, тому що ми розуміли, що це останній день разом. По дорозі в табір ми співали всі пісні, які співали на концерті, було дуже весело. У нас була вечірка, ми веселилися, спілкувалися та ділилися емоціями один з одним. Прощатися з усіма було дуже важко, адже ми один для одного стали великою родиною. Я подружилась з усіма учасниками та з персоналом, у нас були дуже теплі стосунки, і я дуже сумую за ними. Ця поїздка, це найкраще, що зі мною трапилося. Я щиро вдячна найкращому персоналу, який я будь-коли зустрічала, за дуже добре та розуміюче ставлення до нас і, звичайно, я дуже вдячна Lions Club за те, що він надав мені можливість взяти участь у цій програмі.