Моя поїздка до мальовничого Кіпру

26.12.2018
Андрій Вервега

У липні цього року мені випала можливість поїхати до мальовничого Кіпру. Коли ти тільки виходиш з аеропорту, вдихаєш чисте морське повітря, яке буде тебе оточувати ще найближчі 2 тижні, я зрозумів що відпочинок буде незабутнім.

І це справді було так. Як тільки приїхав у табір, зайшовши я побачив людей 10, які вже на той час грали карти. Всі були дружні і привітні, тож проблем з колективом не було ніяких і всі зразу подружилися. Зразу по приїзду ми пішли на пляж, який омивався несамовито красивим морем, в якому можна було купатися хоч весь день, бо вода була неймовірно тепла, а вже з наступного дня в нас почалися екскурсії.

Оскільки сам острів не великий, десь 100 кілометрів завдовжки, то ми змогли відвідати найбільші міста, а також торгові центри в них. Також заїжджали в невеличкі села, могли побачити, як живуть мешканці, та повчити їхні традиції та історію.

Найбільше запам’яталася столиця острова, а саме місто Нікосія. Завжди перебуваючи під якимись іншими державами, Кіпр ніколи немав незалежності, а отримавши її в середині 20ст. зразу був захоплений турками, а саме місто поділили величезною стіною на дві частини. Також недалеко звідти модна було побачити легендарне місто-привид —Фамагуста. Ставши осередком бойових дій, основне населення, а воно сягало вище 100 тисяч осіб, було виселене за 2 дня і всі вони більше туди не повернулися. Саме місто вже стало руїною і з спеціальної площадки можна побачити лише залишки колись ще легендарного міста.

Окрім екскурсій, у таборі було багато різних ігор, а також футбольне і баскетбольне поля, тож часу в нас сумувати не було.

Підсумовуючи можу сказати, що країна мені дуже сподобалася. Поєднання крутих екскурсій і красивого моря залишить у мене спогади на все життя.