Дивовижна Баварія

14.08.2018
Анна Діброва

Певно не має таких слів щоб описати красу цієї частини Німеччини.  Вона просто захоплює подих та манить всіх любителів гарних фото.

Прилетівши до аеропорту Мюнхена, мене одразу ж зустріли з посмішкою! Тут я зустріла декількох учасників програми та дівчинку зі Словакії з якою ми і вирушили разом до спільної хост сім’ї. 

Хост сім’я була надзвичайно привітною та веселою! Ще з першого дня наше спілкування було невимушеним та дружнім наче ми давно знайомі! В кожній подорожі найважливіше, на мою думку люди, а вони були справді дивовижні!

Вони одразу ж погодили з нами плани на найближчий тиждень. Поцікавившись, що було б найцікавішим для нас! На наступний день ми вирушили на хайкінг, щоб подивитися на гори та водоспад. Природа просто вражаюча! А хайкінг був зовсім невтомлюючим з такою класною командою, враховуючи песика Лілі. Ще одна риса, яка приваблює мене це надзвичайна прив’язаність до тварин і можливість брати їх з собою майже всюди!

Загалом весь час проведений з сім’єю був неперевершеним! Ми здійснили багато подорожей та екскурсій, зокрема й до Австрії. І це було дуже цікаво, й не дивлячись на це ми мали достатньо вільного часу. Ми купалися, засмагали, каталися на водній дошці, проводили затишні домашні вечори разом. 

Надзвичайно веселим був клаймбінг та катання на атракціоні (coaster). Й захопливе відвідування видавництва місцевої газети, тут ми побачили повний процес виробництва та друку газети і величезні, найсучасніші електронні машини, що їх друкують.

Один тиждень з хост сім’єю пролетів надто швидко і будо дуже сумно їхати від них. Але цей час був наповнений прекрасним спілкуванням і емоціями!

Настав час вирушати до табору. Це була нова пригода і багато нових цікавих людей з усього світу. 18 дівчат і хлопців з 15 країн. Всі такі різні але ми змогли стати справді друзями і напевне саме наша несхожість стала основою нашої дружби. 

Годі й казати про наші неперевершені подорожі. Це літо виявилося найспекотнішим в Німеччині за останні століття. Проте лідери табору організували нам безліч водних активностей. Ми побачили дуже багато різних, гарних озер! Ми плавали, каталися на човнах, займалися сейлінгом, каячінгом. Та просто весело проводили час біля водойм. 

Звичайно ми робили багато іншого, як наприклад -in та -out door клаймбінг, хайкінг, гольф та багато іншого! Тому що Німеччина це активний відпочинок.

Звісно ми спробували ковбаски, найкраще пиво, традиційні брецелі та кезешпецель! Їжа це не від’ємна частина культури! 

Кожен день був особливим ми побували в багатьох куточках Баварії враховуючи те що наш табір розташовувався в трьох різних містах. На прикінці подорожі ми вирушили до Мюнхена де також встигли зробити багато цікавого.

Неймовірні відчуття досі після нашого фінального вечору. Ми виступили для лідерів табору та хост сімей, що приїхали до нас. Були і співи і презентація. 

Загалом ця подорож була просто дивовижною! Залишивши купу друзів та вражень!