Табір “Доломіти без кордонів”. Австрія

05.08.2022
Поліна Івенкова

Мене звуть Поліна і я була учасником табору “Доломіти без кордонів”. Цей табір подарував мені багато досвіду, перебуваючи в таких чудових місцях, як Інсбрук, Лаго Брайєс, Лієнц, Музей Лумен тощо.

Там у нас була чудова програма з чудовими речами, чим зайнятися щодня. Ми багато подорожували на велосипеді, грали в ігри в ігровому центрі поблизу Лієнца, купалися в озері, проводили цікаві екскурсії містами та смакували італійську кухню. Також я ціную табір за те, що він дав мені можливість зустріти багато цікавих людей з усього світу. Я підтримую зв’язок з деякими з них і сподіваюся колись зустрітися з ними знову.

Найкращі побажання The Lions Camp Kyiv Platinum, Габі та Фріцу Дробешам і дякую за можливість бути частиною Програми обміну Lions!