Програма Lions Quest у Чернігівському колегіумі № 11

24.10.2018

Програма Lions Quest йде далі і наступна наша станція – це Чернігівській колегіум № 11. Познайомившись з вчителями і адміністрацією колегіуму відразу відчувається професіоналізм і зацікавленість в розвитку соціальних та емоційних навичок у молоді.

Є такий стан людської душі, коли хочеться жити і жити, злетіти в небо, сміятися і співати, дарувати свою радість усім, хто поруч. Таке почуття називається щастя !!! Саме це я відчула, проводячи тренінги за програмою LIONS QUEST “Соціальні та емоційні компетентності XXI століття” для вчителів Чернігівського колегіуму 11. Високий професіоналізм, щирість, відвертість, відкритість, толерантність, креативність, педагогічний такт, здатність до самоорганізації – це риси притаманні педагогам цього закладу освіти.
Це дає мені бажання працювати творчо, серце стає гарячим а думки крилатими!!!
Щиро дякую вам за співпрацю!
Бажаю успіхів!!!