Починається новий навчальний рік з Lions Quest

30.08.2019

Усім привіт!

Починається новий навчальний рік, і ми продовжуємо рухатися далі у впровадженні Lions Quest “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття”!

Дуже надихає той факт, що МОН – нарешті – теж узяло курс на соціальне емоційне (етичне) навчання, чим підтвердило правильність нашого з вами вибору.

До речі, щодо визначення СЕН і СЕЕН: аналіз матеріалів свідчить, що це одне й те саме, просто іноді у назві виокремлюють “етичну” складову. Звичайне п’ятикомпонентне “коло СЕН” містить її в соціальних компетентностях і прийнятті відповідальних рішень. Етичний компонент повністю реалізований у програмах Lions Quest, отже, це і СЕН, і СЕЕН.

Таким чином, ви – ті, хто впроваджує Lions Quest “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття” – вже знаходитеся в самому авангарді позитивних змін!

Що нового вас (і нас 😊) очікує цього навчального року:

– матеріали початкової школи;

– більш досконала підтримка впровадження;

– корисні матеріали та поради на фейсбучній сторінці;

– підтримка від українських Lions клубів;

– конференції з обміну досвідом (зокрема, й за участю колег із інших країн).

Для вашої зручності ми створили електронну Бібліотеку Lions Quest, яка буде постійно наповнюватися корисними матеріалами.

Обов’язково знову зустрінемося з кожною школою та будемо надавати всю можливу підтримку впровадженню СЕН (СЕЕН).

Ну і, звісно, цього року відбудеться суттєве поповнення числа ваших колег – шкіл, які долучилися до Lions Quest.

Отже, вперед! Вдалого навчального року!