Освітяни міста Сум долучилися до програми Lions Quest!

19.02.2021
18-19.02.2021 року на базі Молодіжного центру «Романтика» відбувся тренінг за програмою позитивного розвитку «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», проведений ТОВ «Інститут соціально-емоційної освіти». Його учасниками стали директори, заступники директорів закладів освіти міста та представники Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради.
Під час зустрічі була презентована програма «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», яка спрямована на формування навчальної мотивації в учнів, позитивного психологічного клімату в колективі, вирішення проблеми шкільного насильства, налагодження партнерської взаємодії між учасниками освітнього процесу.
Під час тренінгу присутні відпрацювали техніки формування в учнів емоційного інтелекту, соціальної компетентності, познайомилися з формами та методами попередження булінгу, налагодження партнерської взаємодії серед учасників освітнього процесу.
Величезне задоволення було працювати з керівниками закладів освіти міста Сум. Програма Lions Quest викликала неабияке зацікавлення й бажання впроваджувати її в школах.