Lions Quest у ЗОШ № 26 міста Полтави

Полтава!

Минулого тижня тут розпочалися тренінги Lions Quest “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття”.

Надзвичайно приємно, що полтавські освітяни натхненно відгукнулися на можливість запровадити соціально-емоційне навчання (“СЕН”, “СЕЕН”), яку пропонує Lions Clubs International – Ukraine.

Протягом року пройдуть навчання та отримають робочі матеріали педагоги більшості полтавських шкіл. Уже плануються тренінги для близько 30 з 50 навчальних закладів міста.

Лідери масштабних сучасних змін – Юрій Матвієнко (Jurii Matviienko), начальник Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради та Ірина Козлова, завідувач Міського методичного кабінету.

Велика подяка за поштовх і відданість інтересам освіти!

Декілька фото з першого тренінгу, що гостинно прийняла полтавська школа №26. Навчання проводила Національна тренерка Lions Quest Людмила Курбакова (Lyudmila Kurbakova).