Lions Quest у школі № 207 міста Київ

30.12.2020
Завершився 2-денний тренінг з національним тренером LQ Марина Вострова «Розвиток соціально-емоційних компетентностей ХХІ століття» від Lions Quest Ukraine.
Радіємо, що ще одна Київська школа (№207 ) взяла до своєї роботи програму позитивного розвитку Lions Quest, яка об’єднує педагогів, батьків та громадськість з метою допомогти учням розвинути життєві компетентності та громадянські якості в безпечному, турботливому і стабільному середовищі.
Приємно чути такий зворотній зв’язок:
«Я зрозуміла, що в цій програмі я займаю центральну роль в тих класах де я веду. Тому, що все залежить від вчителя. Кожен вчитель може створити ту атмосферу, той клас, який він хоче бачити. Але в першу чергу вчитель повинен почати з себе. Якщо він почне змінювати щось в своїй роботі, то навколо все теж почне змінюватись. Сьогодні виросли крила у багатьох із нас!:)»