Lions Quest крокує школами Маріуполя

12.04.2021
Навчання впродовж життя.
Вчителі на канікулах займаються самоосвітою – вже не дивина.
Два дні поспіль по 7 годин працюють колективом школи, знайомляться з програмою, стають на певний час учнями, проводять уроки, грають, як діти.
Водограй емоцій: зацікавленість, здивування, радість, хвилювання та задоволення, що переходить у впевненість.
Саме так працювали ЗЗСО № 26, 68 НВК «Гімназія-школа №1».
Кожна школа, як живий організм, має свій характер, традиції та всіх освітян об’єднала освітня програма позитивного розвитку Lions Quest «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття». Вчителі ознайомилися зі структурою уроку СЕН, методами, вправами, способами та інструментами взаємодії для створення в класі та школі безпечного позитивного середовища. Познайомилися з навчальними матеріалами, отримали подарунки для школи. Тепер будемо чекати на впровадження, результати та відгуки.