Форум “Lions Quest збирає друзів” у Чернігові

07.04.2019

Перший учительський форум Lions Quest в Україні!

6 квітня педагоги більшості шкіл Чернігова зібралися на форум з обміну досвідом упровадження соціально-емоційного навчання.

Активна, плідна робота на взаємну підтримку, презентації успішного досвіду, пошук ресурсів і можливостей, розробка рекомендацій – усе це пройшло у позитивному настрої в повній відповідності до назви заходу: “Lions Quest збирає друзів”.

Чотири майстерні працювали над основними напрямками впровадження: створення позитивного середовища; ефективне керівництво (адміністративна підтримка); уроки Lions Quest (виховні години); партнерство з родинами.

Весь час додавав учасникам енергії феєричний ведучий Дмитро Мельниченко (Dima Melnychenko).

Фасилітацію майстерень узяли на себе Національні тренери – Оксана Артеменко, Олена Кепканова (Елена Кепканова), Людмила Курбакова (Lyudmila Kurbakova) та Лариса Письмак.

Висловлюємо щиру вдячність співорганізаторам форуму: Управління освіти Чернігівської міської радиVasyl BiloguraЯнина Тимошенко.

Особлива подяка за гостинність і волонтерську підтримку заходу вам, Оксана МіроноваНадія Нагорнюк, Людмила Шелупець і вся Чернігівська загальноосвітня школа №19!

Усім натхнення й до нових зустрічей, друзі!