ДИВА ТАМ-ДЕ В НИХ ВІРЯТЬ

21.12.2012

У цьому знову переконалися учасники LC Donetskand, Lions і Leo Club Donetsk Platinum, напередодні Дня Святого Миколая.

Дива там де в них вірять,

і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро

Сніг пухнастою ковдрою ніжно огортає землю, за вікном ласкаво кружляє метелиця, на душі тепло і затишно, чи то від усвідомлення того, що скоро Новий рік, чи то від щирої віри в те, що дива, все-таки, трапляються.

У цьому знову переконалися учасники благодійних організацій Lions Club DonetskLand, Lions і Leo Club Donetsk Platinum, які напередодні Дня Святого Миколая відвідали Докучаєвський дитячий протитуберкульозний санаторій.

Ними були подаровані не тільки теплі речі, засоби особистої гігієни, пральні порошки, але і спальне приладдя, теплі речі і, звичайно, безліч іграшок і солодощів, але головне, що отримали ці дітки – це увагу, ласку і тепло.

Для дітей було організовано неймовірна вистава з клоунами, конкурсами, Дідом Морозом і подарунками.

Ці дітки щиро раділи кожній секундочці, отримуючи ні з чим незрівняне задоволення від настання такого довгоочікуваного свята. Дивлячись на їх іскристі очі і такі непідробні усмішки, і сам починаєш вірити в диво, казку і виконання всіх бажань, адже чарівництво – це реальний світ, чиї кордони дитячу уяву може зробити безкрайніми.

Ми начебто були добрими чарівниками для цих дітей, але ж стати ними так просто … всього лише зрозуміти і виконати бажання дитини.

Було так приємно відчувати себе людиною, завдяки якої дитина посміхається, щиро радіє і сміється, людиною, яка нехай і ненадовго, але подарувала цим дітям відчуття свята. Повірте, ці діти дали нам набагато більше – вони подарували нам свою чисту, світлу і таку справжню любов. Їх «спасибі» дорогого коштує …