Поповнення в команді Lions Quest Ukraine!

27.04.2019

25-26 квітня 2019 в Liko-School пройшов тренінг за програмою “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ ст.” Lions Quest для вчителів м. Києва. Ця школа завжди гостинно приймає команду LQ, бо одна з перших приєдналася до впровадження соціально-емоційного навчання. Це був особливий тренінг, бо на ньому відбулася потрійна сертифікація: учителів, національного тренера Людмили Дяченко і старшого тренера Оксана Артеменко. Це стало можливим за підтримки дружної команди Lions Quest Ukraine та старшого тренера з Литви Daiva Šukytė, яка протягом трьох років допомагає Україні створити свою команду тренерів. Щиро дякуємо Дайві. Україна й Литва має великі плани на співпрацю! Нам є чому повчитися й чим поділитися!