Телебачення про Lions Quest в “атомному” місті Нетішин

27.02.2019

Програма «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття» LIONS QUEST впевнено крокує по країні. Все більше шкіл приєднуються до її впровадження, переконуючись що програма відповідає викликам сьогодення та дійсно допомагає виховати сучасну молоду людину, що буде успішною в майбутньому. Одним із таких закладів став Нетишінський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Навчальні тренінги для педагогів Нетишінського НВК пройшли як на одному диханні, подарували безліч відкриттів і для учасників, і для тренера. Та інакше і не могло бути в закладі, гаслом якого є вислів Сенеки Молодшого «Ми навчаємося не для школи, а для життя». Сучасні діти – це зовсім інше покоління, яке буде жити в іншому світі. Тому сучасний вчитель не той, що допоможе дітям закінчити школу, а той, хто допоможе почати власне життя! І в Нетишінському НВК працюють саме такі вчителі. На мою думку, програму «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття» слід упроваджувати не просто як додаткову програму чи курс в школах: вона має стати обов’язковою інтегральною програмою будь-кого, хто займається освітою. І тоді ми впевнено зможемо говорити, що у нашої країни є майбутнє!